Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W niedzielę hit kolejki. Mecz z Górnikiem Wałbrzych za darmo

W niedzielę, 22 stycznia o godzinie 20:00 Sensation Kotwica zmierzy się w Kołobrzegu z Górnikiem Trasn.eu Zamek Książ Wałbrzych.

Mecz z jednym z faworytów rozgrywek są od kilku sezonów zacięte i emocjonujące.
W ostatnich ośmiu spotkaniach (7 w poprzednim sezonie i jedno w tym) wygrywali gospodarze.

Klub zadecydował, że wstęp na to spotkanie będzie darmowy. Przy wejściu na parkiet będą obowiązywały karnety VIP i zaproszenia. Wejścia na trybuny będzie możliwe od godziny 19:00

Kibiców prosimy o nie zajmowanie miejsc oznaczonych jako "karnet sezon 2022/23

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama