Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Popiołek uzupełnia argumenty przeciw połączeniu gmin

W ostatniej audycji "Studio Reduta", wójt Włodzimierz Popiołek mówił o zaletach połączenia gminy Kołobrzeg z gminą miasto Kołobrzeg. Ponieważ nie było czasu na drugą stronę medalu, dziś wójt miał czas na to, żeby wskazać problemy. Jak mówił, mieszkańcy mają swoje obawy i wyrazili je w konsultacjach społecznych. Dotyczą one możliwości kontaktu z prezydentem przez mieszkańców gminy, gdy obecnie urząd jest otwarty dla wszystkich i mieszkańcy mają dostęp do wójta. Chodzi o wysokość podatków i kwestie nabywcze mieszkańców gminy. Po trzecie, dotyczy to spraw inwestycyjnych, gdy obecnie udział inwestycji w budżecie gminy Kołobrzeg jest większy, niż w gminie miasto Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama