Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Stanowisko Zarządu Powiatu w sprawie DPS

Do naszej redakcji wpłynęła informacja od rzecznika prasowego starosty kołobrzeskiego, Marleny Wachowskiej. Poniżej publikujemy jego treść.

W związku z pojawiającymi się przeróżnymi spekulacjami oraz podpowiedziami, które skupiają się wokół niełatwej sytuacji ekonomicznej Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu, Zarząd Powiatu prosi o niewykorzystywanie tej trudnej problematyki do celów politycznych. W chwili obecnej najważniejsze jest dobro pensjonariuszy oraz pracowników placówki. Nie jest to odpowiedni moment na zastanawianie się nad ewentualnym, przyszłym przeznaczeniem nieruchomości przy ulicy Ogrodowej. Nadrzędnym celem działań Zarządu Powiatu jest taka restrukturyzacja Domu Pomocy we Włościborzu i jego filii w Kołobrzegu, aby zapewnić bezpieczeństwo, wysoki poziom świadczonych usług oraz spokojną przyszłość, zarówno podopiecznym, jak i pracownikom.

Zarząd Powiatu w Kołobrzegu liczy na zrozumienie i wyciszenie złej atmosfery, która nikomu nie służy, a najmniej osobom, które obecnie w Domu Pomocy Społecznej przebywają i pracują.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama