Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wizyta burmistrza okręgu Maneiro w Wenezueli

18 października 2022 r. Miasto Kołobrzeg odwiedził burmistrz okregu Maneiro w Wenezueli - Morel David Rodgrigeuz Salcedo. Spotkał się z zastępcą prezydenta ds. społecznych Iloną Grędas-Wójtowicz oraz przewodniczącym Rady Miasta Kołobrzeg Bogdanem Błaszczykiem.

O współpracy partnerskiej pomiędzy Kołobrzegiem a miastem Pampatar w Wenezueli mówi Uchwała LII/740/22 RM Kołobrzeg z dnia 29.06.2022. Wspólne działania mają być realizowane poprzez wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w obszarach: kultury i sztuki, turystyki i sportu, edukacji i wymiany gospodarczej. Delegacji z Wenezueli towarzyszyła Milena Łukasiewicz - Chargé d’affaires a.i. Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Caracas. Polska ambasada jest inicjatorem współpracy i jej gorącym orędownikiem Współpraca z Kołobrzegiem ma być cennym doświadczeniem dla obu miast.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama