Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pogoda daje się we znaki kolei - autobus zamiast Pendolino

Utrudnienia m.in. w województwie pomorskim wpływają na duże utrudnienia w ruchu pociągów. W przypadku Kołobrzegu dotyczy to szczególnie pociągów dalekobieżnych. Utrudnienia w ruchu lokalnym, jak np. opóźnienie 15-minutowe pociągu z Kołobrzegu do Białogardu, dotyczą tego, co dzieje się z pozostałymi pociągami.

Pociąg z Kołobrzegu do Łodzi Fabrycznej IC Pobrzeże ma już 280 minut opóźnienia. Również IC Pobrzeże, ale relacji Łódź Fabryczna - Kołobrzeg, ma obecnie 216 minut opóźnienia. Opóźnienie łapie również Pendolino relacji Kraków Główny - Kołobrzeg, ale wynosi ono obecnie tylko kilkanaście minut. Dane podajemy za Portalem Pasażera, który wskazuje, że przyczyną opóźnień są złe warunki atmosferyczne oraz awaria taboru.

Aktualizacja:
Skontaktowała się z nami czytelniczka, która rano wyjeżdżała z Kołobrzegu do Warszawy i wraca dziś do Kołobrzegu. Wybrała pociąg EIC Pendolino. Dziś rano z Kołobrzegu do Lęborka odjechały autobusy. W Lęborku pasażerowie wsiedli do Pendolino i pociąg odjechał w kierunku Krakowa. Teraz, znowu w Lęborku pasażerowie jadący dalej przesiedli się do autobusów, które jadą do Kołobrzegu. Ta informacja nie pojawiła nam się w Portalu Pasażera, a pociąg ten aktualnie zniknął z aplikacji.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama