Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pod znakiem pieniędzy upłynęło poniedziałkowe posiedzenie Rady Społecznej Szpitala. Dyskutowano o nagrodzie dla dyrektora i załogi.


Na spotkaniu zatwierdzono regulamin porządkowy Szpitala Regionalnego oraz roczne sprawozdanie finansowe za rok 2009. Rada pozytywnie zaopiniowała uchwałę o przyznaniu dyrektorowi Januszowi Olszewskiemu nagrodę roczną za 2009 rok. Większość członków Rady Społecznej nie miała wątpliwości, że nagroda Olszewskiemu się należy.
Natomiast w wolnych wnioskach pojawił się temat dużej kwoty pieniędzy, którą dyrektor Janusz Olszewski wypłacił załodze w ramach nagród. Okazało się, że tym nagrodom nie towarzyszył żaden regulamin ani uzgodnienia z reprezentacją załogi. Jak wyjaśniał Janusz Olszewski, były to nagrody uznaniowe, które wypłacił pracownikom po przedłożeniu wniosków nagrodowych ich przełożonych. Kwota ta została rozdysponowana bez konsultacji ze związkami zawodowymi. Inną sprawą była poruszona kwestia sporych opóźnień w udzielaniu pomocy pacjentom na Izbie Przyjęć. Dyrektor zadeklarował chęć w rozwiązaniu problemów, chociażby w sposób monitorowania, kiedy pacjent wszedł na izbę i jak szybko został obsłużony. Idą wakacje i jeśli Izba Przyjęć będzie funkcjonowała jak dotychczas, to mogą powstać niepotrzebne zatory.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama