Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Monodram muzyczny pt. "Karin Stanek" w wykonaniu Agnieszki Wajs już w niedzielę 19 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej RCK im. Z. Herberta.


bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu spektaklu)

Jest to opowieść o życiu i twórczości legendarnej polskiej wokalistki sceny bigbitowej - Karin Stanek. Wzruszająca historia kobiety, która mając tak wielu fanów, czuła się niezwykle samotna..Dlaczego nigdy nie założyła rodziny? Jak wyglądało jej życie prywatne? Dlaczego wyjechała do Niemiec? Jak potoczyła się jej kariera? Na te i inne pytania odpowiada monodram "Karin Stanek"!

W tytułowej roli AGNIESZKA WAJS - śląska aktorka współpracująca z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, Och Teatrem w Warszawie, Teatrem Śląskim im. St. Wyspiańskiego i Teatrem Korez w Katowicach, wokalistka legendarnej grupy Czerwono Czarni, zdobywczyni nagrody aktorskiej za rolę Karin Stanek na przeglądzie "Scena Letnia Domu Literatury" w Łodzi w 2014 roku.

Towarzyszy jej 3 - osobowy skład muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama