Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejne zmiany personalne, tym razem w Urzędzie Miasta. Będzie nowy naczelnik Wydziału Inwestycji. Z magistratu odejdzie Krzysztof Tkacz.


O sprawie wiadomo już od pewnego czasu, jednak dopiero dzisiaj potwierdziła ją rzeczniczka starosty - Marlena Wasilewicz-Wachowska, przesyłając dziennikarzom komunikat prasowy. Starostwo informuje, że do Urzędu Miasta zostanie przeniesiony minimum na rok czasu dotychczasowy naczelnik Wydziału Budownictwa Starostwa Powiatowego - Janusz Strucki. - W związku z realizacją wielkich i ważnych dla rozwoju miasta inwestycji, w tym szczególnie obwodnicy i inwestycji komunalnych obejmie on nadzór nad strategicznym Wydziałem w Urzędzie Miasta na czas określony - mówi rzeczniczka starosty. - Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski zgodził się w ramach współpracy z Urzędem Miasta i prezydentem na oddelegowanie naczelnika do pracy w magistracie - dodaje. Obowiązki naczelnika przejmie przywrócona w ubiegłym roku do pracy zastępca naczelnika - Elżbieta Lis.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prezydent nie jest zadowolony z dotychczasowych osiągnięć Wydziału Inwestycji i z zaangażowania Krzysztofa Tkacza. Warto przypomnieć, że obsada 4 lata temu naczelnika wydziału tym właśnie pracownikiem i przesunięciem Czesława Stomy, spotkała się ze sporą krytyką. Za dzisiejsze problemy z inwestycjami, złą atmosferę w samym wydziale i wzajemne pretensje, obarcza się właśnie tamtą decyzję. Tym bardziej, że ze stanu kołobrzeskich inwestycji raczej nikt nie jest zadowolony (przeczytaj gazetę "Miasto Kołobrzeg"). Krzysztof Tkacz jest na urlopie. Do zmiany ma dojść z dniem 1 marca.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama