Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przed południem na Rondzie Andersa zepsuł się TIR. Sytuacja jest na tyle pechowa, że pojazd zablokował przejazd w i tak zakorkowanej części miasta.


TIR jechał z ulicy Jedności Narodowej w kierunku Wolności. Ronda Andersa już nie przejeżdżał. Awaria była na tyle poważna, że unieruchomiła pojazd na środku ronda. Rozładowanie ruchu na ulicy Mazowieckiej jest bardzo trudne. Szczęście w nieszczęściu, że pojazd nie wjechał w wąskie gardło ulicy Wolności, bo byłby poważny problem i powstałby zator. Pojazdy jeżdżą rondem pod prąd. Samochody osobowe mogą również przejechać w kierunku ronda na ul. Trzebiatowskiej. Utrudnienia dotyczą ciężarówek, które muszą kierować się w kierunku ulicy Artyleryjskiej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama